Giriş Yap
Sepetim
0
Sepetim (0)
HEDİYE HATTI
0332 351 98 66

Gizlilik İlkeleri

Kişisel Bilgiler; Ad Soyad, Doğum Tarihi, Ev Adresi, Mobil Ve Sabit Telefon Numarası, E-Posta Adresi Gibi Kullanıcıyı Doğrudan Ya Da Dolaylı Olarak Tanımlamaya Yönelik Her Türlü Kişisel Bilgiyi Içermekte Olup, Kısaca “Gizli Bilgiler” Olarak Anılacaktır.

Hediyekolisi.Com , Kişisel Bilgileri Kendi Bünyesinde Profilleme, Istatistiksel Çalışmalar, Reklam, Tanıtım, Pazarlama Ve Sair Iletişim Faaliyetleri Amacıyla Kullanabilecektir.

Hediyekolisi.Com , Kişisel Bilgileri Kesinlikle Gizli Tutmayı, Bunu Bir Sır Saklama Yükümlülüğü Olarak Addetmeyi, Gizliliğin Sağlanması Ve Sürdürülmesi, Gizli Bilginin Tamamının Veya Herhangi Bir Kısmının Kamu Alanına Girmesini Veya Yetkisiz Kullanımını Veya Üçüncü Bir Kişiye Ifşasını Önlemek Için Gerekli Tedbirleri Almayı Ve Gerekli Özeni Göstermeyi Taahhüt Etmektedir. Hediyekolisi.Com’un Gerekli Bilgi Güvenliği Önlemlerini Almasına Karşın Websitesine Ve Sisteme Yapılan Saldırılar Sonucunda Gizli Bilgilerin Zarar Görmesi Veya Üçüncü Kişilerin Eline Geçmesi Durumunda, Hediyekolisi.Com’un Herhangi Bir Sorumluluğu Olmayacaktır.

Hediyekolisi.Com , Kullanıcılara Ve Kullanıcıların Web Sitesinin Kullanımına Dair Bilgileri, Teknik Bir Iletişim Dosyasını (Cookie) Kullanarak Elde Edebilir. Ancak, Kullanıcılar Dilerlerse Teknik Iletişim Dosyasının Gelmemesi Veya Teknik Iletişim Dosyası Gönderildiğinde Ikaz Verilmesini Sağlayacak Biçimde Tarayıcı Ayarlarını Değiştirebilirler.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel Bilgilerini Ve Iletişim Tercihlerini Her Zaman Sisteme Giriş Yaparak Güncelleyebilirler. Bu Konuda Taleplerinizi Ayrıca Websitemizde Yer Alan Iletişim Bilgilerinden Bize Ulaşarak Da Iletebilirsiniz. Talebiniz En Kısa Sürede Değerlendirilerek Uygulamaya Alınacaktır.

Hediyekolisi.Com'dan Promosyon Ve Duyuru Mesajı Içeren E-Posta Almak Istemiyorsanız Hesabım Sayfasındaki Açılan Sayfada “Kampanyalardan E-Posta Yoluyla Haberdar Olmak Istiyorum" Seçeneğinin Yanındaki Işareti Kaldırın.

Her Kullanıcı, Işbu Websitesini Ziyaret Ederek, Işbu Gizlilik Politikası Hükümlerini Kabul Etmiş Sayılacaktır.

Müşteri Yorumları
 • Kargomu aldım cok güzel olmuş ellerinize emeğinize sağlık bol müşterileriniz olsun güvenilir adres sizin adresiniz :)
  Cennet B. 12 Ocak 2018 - Manisa
 • Kesin kırık çıkacak yada kötü bir şey gelecek diye bekliyordum. Sapasağlam elime ulaştılar. Hemde çok beğendim. Çok teşekkür ederim
  Kübra D. 14 Ekim 2016 - Ankara
 • HEDIYEKOLISI çok teşekkür ederm. Ürünüm geldi. Çok beğendim. Emeğinize sağlık. Hayırlı kazançlar.
  00 0000 - Çanakkale
 • Kupamiz elimze kargoyla hediye kutusunda elimze güvenli bir şekilde ulasmistir sayfada göründüğünden daha kaliteli bir şekilde yapılmıştır hediyekolisi sayfasına tesekkur ederiz
  Ünzile T. 11 Ağustos 2016 - Antalya
 • Anahtarlik yazısı daha belirgin olabilirdi.Emeginize sağlık
  Gül U. 06 Nisan 2018 - Manisa
 • Mükemmel ve Hızlı hizmet cok tesekkürler.
  Serkan K. 09 Ocak 2018 - İstanbul
 • Çok guzellerdi çok teşekkür ediyorum ve hemen adresime teslim edildi
  Sedef Y. 14 Ekim 2016 - Bursa
 • Muhteşem bir hız sağolsunlar ilgi alaka müşteri hizmetlerine istediği an ulaşabiliyorsun wp desen istediğin an cevap veriyor müthiş bir ekip hepsine çok teşekkür ederim
  Ahu E. 18 Nisan 2018 - Iğdır
KARGO TAKİP
Sipariş numaranızı giriniz.
 • 100% MÜŞTERİ
  MEMNUNİYETİ
 • SİPARİŞİNİZİ 2 GÜNDE
  KARGO TESLİM
 • YÜKSEK KALİTELİ
  MAKİNALARDA BASKI
 • % 100
  YERİNDE ÜRETİM