Giriş Yap
Sepetim
0
Sepetim (0)
HEDİYE HATTI
0332 351 98 66

Satış Sözleşmesi

Tüm Kullanıcılar Üyelik Işlemlerini Gerçekleştirdikleri Anda Şatış Sözleşmesini Okuduklarını Ve Onayladıklarını Kabul Etmiş Sayılırlar.

Satış Sözleşmesi Ile Müşteri Arasındaki Sanal Ortamda Satış Sözleşmesidir.

 

Madde - 1 

Is Bu Sözleşmenin Konusu, Satıcının, Alıcıya Satısını Yaptıı, Aşaıda Nitelikleri Ve Satış Fiyatı Belirtilen Ürünün Satısı Ve Teslimi Ile Ilgili Olarak 6502 Sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun; Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas Ve Usulleri Hakkında Yönetmelik Hükümleri Gereince Tarafların Hak Ve Yükümlülüklerinin Kapsamaktadır. 

 

Madde - 2 

SATICI BILGILERI

Hediyekolisi.Com 

Madde - 3 

ALICI BILGILERI 

Tüm Üyeler: Firmasının E-Ticaret Mağazasına Üye Olup Alışveriş Yapan Tüm Alıcılar. (Bundan Sonra Alıcı Veya Müşteri Olarak Anılacaktır).

 

Madde - 4 

SÖZLESME KONUSU VE ÜRÜN BILGILERI: 

Mal/Ürün Veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli Ve Ödeme Sekli, Sitede Belirtildiği Gibi Olup, Bu Vaatler Alıcıya Bildirilmeden Değişiklik Gösterebilmektedir.

 

Madde - 5 

GENEL HÜKÜMLER 

5.1 - ALICI, Madde 4'Te Belirtilen Sözleşme Konusu Ürünün Temel Nitelikleri, Satış Fiyatı Ve Ödeme Sekli Ile Teslimata Ilişkin Tüm Ön Bilgileri Okuyup Bilgi Sahibi Olduğunu Ve Elektronik Ortamda Gerekli Teyidi Verdiğini Beyan Eder. 

5.2 - Sözleşme Konusu Ürün, Yasal 30 Günlük Süreyi Asmamak Koşulu Ile Her Bir Ürün Için Alıcının Yerleşim Yerinin Uzaklığına Bağlı Olarak Ön Bilgiler Içinde Açıklanan Süre Içinde Alici Veya Gösterdiği Adresteki Kişi Veya Kuruluşa Teslim Edilir. 

5.3 - Sözleşme Konusu Ürün, Alıcıdan Başka Bir Kişi Veya Kuruluşa Teslim Edilecek Ise, Teslim Edilecek Kişi Veya Kurulusun Teslimatı Kabul Etmemesinden Dolayı SATICI Sorumlu Tutulamaz. 

5.4 " SATICI , Sözleşme Konusu Ürünün Sağlam, Eksiksiz, Siparişte Belirtilen Niteliklere Uygun Ve Varsa Garanti Belgeleri Ve Kullanım Kılavuzlari Ile Birlikte Teslim Edilmesinden Sorumludur. 

5.5 - Sözleşme Konusu Ürünün Teslimatı Için Is Bu Sözleşmenin Elektronik Ortamda Onaylanmış Olması Ve Satış Bedelinin Alicinin Tercih Ettigi Ödeme Sekli Ile Ödenmis Olmasi Sarttir. Herhangi Bir Nedenle Ürün Bedeli Ödenmez Veya Banka Kayitlarinda Iptal Edilir Ise, SATICI Ürünün Teslimi Yükümlülügünden Kurtulmus Kabul Edilir. 

5.6 - Ürünün Tesliminden Sonra Aliciya Ait Kredi Kartinin Alicinin Kusurundan Kaynaklanmayan Bir Sekilde Yetkisiz Kisilerce Haksiz Veya Hukuka Aykiri Olarak Kullanilmasi Nedeni Ile Ilgili Banka Veya Finans Kurulusun Ürün Bedelini SATICI Ya Ödememesi Halinde, ALICI Kendisi Veya Satis Sözlesmesinde Belirttigi Kisi Veya Kuruma Teslim Edilmis Olan Ürünü 3 Isgünü Içinde SATICI Ya Göndermek Zorundadir. Böyle Bir Durumda Nakliye Giderleri Aliciya Aittir. 

5.7 - SATICI Mücbir Sebepler Veya Nakliyeyi Engelleyen Hava Muhalefeti, Ulasimin Kesilmesi Gibi Olaganüstü Durumlar Nedeni Ile Sözlesme Konusu Ürünü Süresi Içinde Teslim Edemez Ise, Durumu Aliciya Bildirmekle Yükümlüdür. Bu Takdirde Alici Siparisinin Iptal Edilmesini, Sözlesme Konusu Ürünün Varsa Emsali Ile Degistirilmesini, Ve/Veya Teslimat Süresinin Engelleyici Durumun Ortadan Kalkmasina Kadar Ertelenmesi Haklarindan Birini Kullanabilir. Alicinin Siparisi Iptal Etmesi Halinde, SATICI 7 Gün Içinde Aliciya Ait Kredi Karti Fisinin Iptali Ve Ilgili Tutarin Alicinin Hesabina Iade Edilmesi Konusunda Ilgili Banka Nezdinde Girisimde Bulunur Ve Yapilan Islem Elektronik Posta Araciligi Ile ALICIya Bildirilir. Böyle Bir Durumda Ilgili Bankadan Kaynaklanan Gecikmelerden Dolayi SATICI Sorumlu Tutulamaz. 

5.8 - ALICI Ve/Veya ALICInin Teslimat Yapilmasi Istedigi Kisi Ve/Veya Kurumlara Teslim Edilmis Olan Ürünlerin Arizali Veya Bozuk Olmasi Durumunda, Garanti Sartlari Içinde Gerekli Onarim Veya Degistirme Isleminin Yapilmasi Için Ilgili Ürün Veya Ürünler SATICIya, ALICI Tarafinin Teslim Aldigi Tarihten Baslayarak 7 Gün Içinde Gönderilir Ve Nakliye Giderleri SATICI Tarafindan Karsilanir. Böyle Bir Durumda 7 Günlük Sürenin Dolmasi Halinde, ALICI Teslim Almis Oldugu Ürünü Ilgili Servisine Götürmek Zorundadir. 

5.9- Is Bu Sözlesme, Alici Tarafindan Elektronik Olarak Onaylandiktan(Üyelik Gerçeklestirikdikten Sonra) ................................ Adresine Ulastirildiktan Sonra Geçerlilik Kazanir. 

 

Madde - 6 

YETKİLİ MAHKEME: 

Is Bu Sözlesmenin Uygulanmasinda, Sanayi Ve Ticaret Bakanliginca Ilan Edilen Degere Kadar Tüketici Hakem Heyetleri Ile ALICInin Veya SATICInin Yerlesim Yerindeki TÜKETICI MAHKEMELERI Yetkilidir. Siparisin Elektronik Ortamda Onaylanmasi Durumunda, ALICI Is Bu Sözlesmenin Tüm Hükümlerini Kabul Etmis Sayilir

Müşteri Yorumları
 • Tşkr ederim güzel ürün hayırlı işler
  Cafer K. 23 Temmuz 2018 -
 • Muhteşemsinizzzzz
  Şaziye C. 19 Temmuz 2018 -
 • Dönme dolaba bayildimm gercekten çok güzell
  Seher K. 09 Temmuz 2018 -
 • Kesin kırık çıkacak yada kötü bir şey gelecek diye bekliyordum. Sapasağlam elime ulaştılar. Hemde çok beğendim. Çok teşekkür ederim
  Kübra D. 14 Ekim 2016 - Ankara
 • Anahtarlik yazısı daha belirgin olabilirdi.Emeginize sağlık
  Gül U. 06 Nisan 2018 - Manisa
 • HEDIYEKOLISI çok teşekkür ederm. Ürünüm geldi. Çok beğendim. Emeğinize sağlık. Hayırlı kazançlar.
  Yapmur A. 15 Haziran 2018 - Çanakkale
 • Çok guzellerdi çok teşekkür ediyorum ve hemen adresime teslim edildi
  Sedef Y. 14 Ekim 2016 - Bursa
 • mukemmelsiniz
  Büşra D. 12 Temmuz 2018 -
 • Kargomu aldım cok güzel olmuş ellerinize emeğinize sağlık bol müşterileriniz olsun güvenilir adres sizin adresiniz :)
  Cennet B. 12 Ocak 2018 - Manisa
 • Gercekten güzel ve hoş tavsiye ederim❤
  Melike A. 18 Temmuz 2018 -
KARGO TAKİP
Sipariş numaranızı giriniz.
 • 100% MÜŞTERİ
  MEMNUNİYETİ
 • SİPARİŞİNİZİ 2 GÜNDE
  KARGO TESLİM
 • YÜKSEK KALİTELİ
  MAKİNALARDA BASKI
 • % 100
  YERİNDE ÜRETİM